Proje Detayı

Prömiyer Türk Dil Kurumu’na göre bir eserin halka ilk sunumu anlamına geliyor.
Bizler de bundan esinlenerek bu projemize Palmira Prömiyer adını koyduk. Önümüzdeki yıl başlayacağımız ve toplamda 740 konut, 8 etap ve AVM’den oluşan Didim Palmira Projemizin bir sunumu.

Normalde firmalar bir projeyi sunmak için örnek daire yaparlar. Bizim Palmira projemiz o kadar büyük ve ihtişamlı ki , sunumu ancak 16 dairelik bir blok olabilir dedik ve Palmira Prömiyer’i inşa ettik.

Toplamda 12 adet 2+1 daire ve 4 adet 3+1 dubleks daireden oluşan bu örnek projemizde 2+1 daireler 85 mkare , 3+1 dubleks dairelerimiz ise 160 mkare ve çift banyo-wc’lidir. Asansör dahil her türlü modern hayatın gerektirdiği konfora sahip projemizde, hem oturum hem de yatırım anlamında çifte kazanca sahip olacaksınız.

Didim’in tam kalbinde bulunan projemiz, organik pazara, şehrin ana çarşısına, okullara, hastane ve ambulans merkezine, belediye binasina sadece bir kaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Şehirler arası ve şehir içi ulaşım güzergahında olan projemizde yürüyerek her türlü gereksinimizinizi karşılayabilirsiniz.

Özellikle dubleks dairelerimiz Yunan adalarından Bodrum’a kadar bütün Ege denizini seyredecek şekilde panaromik kapanmaz bir deniz manzarasına sahiptir. Önü açık ferah park alanıdır.

Size kolaylık sağlayan özel ödeme seçeneklerimizi öğrenmek için satış ekibimizle mutlaka temasa geçin. Bu güzel lokasyona sahip projemizde daire sayısı sınırlı olduğu için acele etmenizde fayda var.

TOLAN YAPI