Proje Detayı

VillaOliva serimizin 2. Etabını oluşturan bu malikaneler, villa tarifini oldukça değiştirerek bu segmentte çıtayı oldukça yukarıya taşıyor.
Toplamda 9 adet malikaneden oluşan bu şaheserler, sadece 800 metre ilerisindeki muhteşem mavi bayraklı kumsallara tepeden bakıyor. İsteğe bağlı vadi ya da deniz manzaralı seçenekleri olan bu villalarımızda, Ege’nin şifalı havasını iliklerinize kadar hissedeceksiniz.
Her bir villamızın kendine ait özel yüzme havuzu ve bahçesinin olduğu bu privat projemizde ödediğiniz her kuruşun hakkını alacağınızı garanti ediyoruz.
Oturuma hazır olan bu villarımızda akıllı iklimlendirme sistemlerinden parmak izi okuyuculu çelik kapılara, elektronik panjurlardan 1. Sınıf ürünlere kadar her türlü yüksek teknoloji hizmetinizdedir.
Altyapısında bütün dünyada sağlamlığı tartışmasız olan Alman Weber ürünleri kullanılmış olup, dış cephe granit mermerlerine kadar size yıllık değil ömürlük bir garanti sunduk.
5 oda 1 salon ya da ayrı mutfaklı farklı seçeneklerin olduğu villarımızdan sadece 3 adet kalmıştır.
Havuzunuzda yüzerken dahi Ege denizini seyredeceginiz bu villalarımıza sahip olmak için biraz acele etmeniz gerekiyor.
Piyasa fiyatlarına ve kalitesine göre oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulan bu villalarımıza sahip olabilmek için lütfen satış ekibimizle irtibata geçin.
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

TOLAN YAPI

Tanıtım Videosu

Lokasyon